Menu
پیکوفان عکس

لانگ استف: لینک شدن به منچستریونایتد در طول تابستان حواس مرا پرت کرد – انواع شیر های صافی

شیرآلات صافی و لوازم

طرفداریشان لانگ استف، هافبک ۲۱ ساله نیوکاسل تایید کرد که شایعات در مورد علاقه منچستریونایتد به او، موجب حواس پرتی‌اش در طول تابستان شده است.

به گزارش سایت گل، گفته می‌شد این بازیکن مستعد در مسیر انتقالی ۳۰ میلیون پوندی به اولدترافورد قرار دارد ولی این انتقال هرگز میسر نشد. او در نهایت در سنت جیمزز پارک ماندنی شد ولی آن شایعات باعث شدند تا در پیش فصل از تمرکز کافی برخوردار نباشد. در نهایت مت ریچی، هم تیمی او در نیوکاسل باعث شد تا لانگ استف دوباره خودش را پیدا کند.

گاهی‌ سر و صدای بیرون از باشگاه می‌تواند باعث حواس‌پرتی‌تان شاید و شاید من مقداری در طول تابستان چنین وضعیتی داشتم. سخت است که هر جا بروی، عکست روی صفحه روزنامه‌ها باشد و تصویرت را در شبکه‌های تلویزیونی ببینی. آن‌ها در حال صحبت کردن در مورد چیزهای کوچکی نیستند، بلکه حرف در مورد مسائلی است که می‌تواند به کل زندگی آدم را عوض کند. احتمالا انتظارات موجود چیز خوبی است و نشان از درخشش من در فصل قبل دارد. پس من توجهی به این حرف‌ها ندارم و روی کار خودم تمرکز می‌کنم. من خیلی با مت ریچی حرف می‌زنم و مت کسی است که می‌توانم به او تکیه کنم. همیشه نصیحت‌های خوبی برای متواضع نگه داشتن ما جوان‌تر‌ها دارد. او گفت این حرف‌ها به خاطر کارهایی است که انجام داده‌ای پس ساده و معمولی به بازی کردن ادامه بده. 

در آستانه رویارویی با لیورپول، این هافبک انگلیسی افزود:

هنوز به سطح فصل قبل نرسیده‌ام و البته شخصیت من به شکلی است که می‌خواهم خیلی زود خودم را پیدا کنم. سرمربی به ما گفته است که این مسئله نیازمند کمی زمان است. می‌دانم هنوز از برخی جهات می‌توانم بهتر کار کنم ولی جوان هستم و در حال یادگیری. باید به سختکوشی درون زمین ادامه بدهم.  

شیرآلات چدنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *