Menu
پیکوفان عکس

تنش در رختکن اینتر پس از بازی با اسلاویا پراگ؛ درگیری فیزیکی بروزوویچ و لوکاکو! – شیرآلات و لوازم ساختمانی

شیرآلات صافی و لوازم

طرفداری– در پایان دیدار اینتر-اسلاویا پراگ در لیگ قهرمانان اروپا که اینتر، در دقایق پایانی از شکست خانگی گریخت، تنش در رختکن اینتر به اوج خود رسید.

به گزارش گاتزتا دلو اسپورت و به نقل از سایت گل، در پایان بازی یک لحظه تنش و استرس در رختکن اینتر به وجود آمد و عامل آن عملکرد بد بازیکنان بود. روملو لوکاکو که یکی از بدترین بازیکنان نراتزوری مقابل چک ها بود، قصد داشت با هم تیمی هایش صحبت کند و به آن ها توصیه‌ای دهد. لوکاکو در ادامه صحبت هایش به انتقاد از نمایش کاملا دفاعی سایر بازیکنان پرداخت و همه را تشویق کرد تاکتیک ها و برنامه های آنتونیو کونته را دنبال کنند.

مارسلو بروزوویچ این حرف ها را کاملا شخصی برداشت کرد و برخورد خوبی از خود نشان نداد. آن ها وارد جدال لفظی شدند و کلماتی که میان آن ها رد و بدل شد، ابدا دوستانه و محترمانه نبود. بروزوویچ قصد داشت در ادامه با روملو لوکاکو وارد درگیری فیزیکی شود که هم تیمی های آن ها وارد موضوع شدند و برای مدتی همه چیز آرام شد. آن ها تاکنون از یکدیگر معذرت نخواسته‌اند و این تنش باعث تعجب آنتونیو کونته هم شده است.

آنتونیو کونته که شب پس از بازی را در کمپ تمرینی آپیانو جنتیله سپری کرد، سعی در درک شرایط و بهبود اوضاع داشت. یک چیز کاملا واضح است: تا قبل از دربی دلامادونینا شنبه شب، همه چیز باید حل شود. یک برد برای شاگردان آنتونیو کونته، اعتماد به نفس و امید تازه‌ای خواهد داد و یک باخت، می تواند می تواند سبب ایجاد مشکلات جدی‌تری شود. مخصوصا که نتیجه بازی نراتزوری مقابل اسلاویا پراگ، به هیچ وجه جالب نبود.

شیرآلات چدنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *